Anna i Tomasz

Fotograf ślubny w Zawierciu, fotografia ślubna Zawiercie, fotografia ślubna śląsk, plener ślubny śląsk

Początki

Z Anią i Tomkiem znamy się nie od dziś z dlatego z wielką radością zgodziłem się towarzyszyć im w dniu ślubu. Dokładnie miesiąc przed ślubem spotkaliśmy się na sesji narzeczeńskiej, gdzie w klimatach jurajskich skał zapoznałem ich z moim aparatem. Już wtedy wiedziałem, że wykonywany miesiąc później reportaż będzie czystą przyjemnością :)

Przygotowania

Fotograf ślubny w Zawierciu

Przygotowania miały miejsce w domu rodzinnym Ani, gdzie towarzyszyli jej rodzice i przyjaciółka Marta. Tomek nie mógł już dłużej czekać i przyjechał porwać swoją przyszłą żonę i razem udali się do Sanktuarium NMP Skarżyckiej, gdzie krocząc po białym dywanie, posypanym przez najmłodsze uczestniczki ceremonii płatkami róż, wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej.

  Ślub i wesele

Sala w Kroczycach, pięknie ozdobiona przez Jolę kuzynkę Ani, zachwycała elementami rustykalnymi. Jej prace możecie podziwiać na stronie https://www.facebook.com/Domowe-Love-Hand-Made-by-Jola-807516459373087
Pierwszemu tańcowi towarzyszył wokal Zbigniewa Wodeckiego, a chłopaki z Cube Art  https://www.facebook.com/AgencjaCubeArt/ rozkręcili imprezę, odnajdując coś dla nieco młodszych i nieco starszych gości. Nie mogło zabraknąć słodkości, które zapewniała Róża z Ciastkożercy.pl. https://www.facebook.com/ciastkozercypl MNIAM!
Nie mogło również zabraknąć kilkuminutowej sesji w plenerze. Emocje towarzyszące młodej parze są w tym dniu najbardziej autentyczne. To właśnie na nich powinna się skupiać cała uwaga.
Nie zabrakło również "iskierki", czyli krótkiego spaceru Ani i Tomka wzdłuż szpaleru zimnych ogni, utworzonego przez wszystkich gości.
Podobno ostatni goście tanecznym krokiem zeszli z parkietu o 5, a końcowy chillout na tarasach zajazdu trwał jeszcze godzinę.

Dla takich dni (i nocy) aż chce się pracować!

fotografia ślubna Katowice, fotograf ślubny Śląsk, Katowice, Bytom, Gliwice, Wrocław, Kraków, Warszawa, reportaż ślubny śląsk, fotograf ślubny w  Zawierciu