Sesja narzeczeńska na Gródku | Paulina i Amadeusz

Sesja Narzeczeńska na Gródku | Paulina i Amadeusz

Park Gródek zyskał na popularności w zeszłym roku, kiedy to Onet opublikował fotografie wykonane dronem i nazwał go „polskimi Malediwami”. No cóż, fantazja każdego może ponieść, szczególnie dziennikarzy rozliczanych od ilość kliknięć w link do artykuły ;) . Z tego też względu byłem sceptycznie nastawiony do wykonania sesji narzeczeńskiej czy też sesji plenerowej na Gródku. Ale zrobiło się trochę cieplej, pojechałem na miejsce i pomyślałem: czemu nie? Szczególnie, że otoczenie jest bardzo podobne do moich rodzimych suchogórskich Dolomitów :)

Z Pauliną i Amadeuszem mieliśmy początkowo wybrać się na sesję narzeczeńską do lasu, ale prognozy pogody groziły niebem pokrytym chmurami. Szczelnie pokrytym chmurami. W takich warunkach las jest naprawdę złym pomysłem. Swoją drogą, o polecanych miejscach na sesję pisałem w pierwszym artykule opublikowanym na blogu, więc jeśli stoisz przed wyborem właściwej lokalizacji, kliknij tutaj. W każdym razie, z uwagi na nie do końca korzystne prognozy, zaproponowałem, żebyśmy spróbowali swoich sił i sprawili, żeby sesja narzeczeńska na Gródku wyszła najlepiej jak to możliwe.

I to był strzał w dziesiątkę. 

Lokalizacja zbiornika Wydra - tego bardziej malediwowego niż na Malediwach ;) - idealnie nadaje się na sesje przy zachodzie słońca. Najbardziej szkoda ubywającej wody, która w zeszłym roku niemal sięgała pozawijanych kładek, a w tym roku jej poziom spadł co najmniej o 1 metr.

Paulina i Amadeusz wyglądali zjawiskowo, spacerowiczów było zdecydowanie mniej niż w weekend, a słońce jednak się do nas uśmiechnęło. To wszystko razem stanowiło samograj, a ja, kolejny raz, byłem tylko obserwatorem i operatorem aparatu ;) 

fotograf ślubny jaworzno, fotografia ślubna śląsk, fotograf ślubny katowice, fotograf ślubny bytom, fotograf ślubny kraków, fotograf ślubny małopolska, sesja narzeczeńska na gródku, sesja narzeczeńska w jaworznie, sesja plenerowa na gródku, sesja plenerowa w jaworznie, fotograf na ślub, fotograf ślubny zawiercie, fotograf slubny gliwice,