sesja zaręczynowa na dachu Archikatedry

W tym roku mój sezon weselny rozpoczyna się nieco później niż zazwyczaj. Ma to swoje plusy i minusy. Niewątpliwym plusem jest możliwość udania się na sesję z osobami, które nie mogą się jej doczekać. Nie pierwszy raz miałem niebywałe szczęście spotkać na swojej drodze osoby, które swoją nietuzinkową osobowością sprawiły, że zdjęcia robiły się same. Za to pierwszy raz miałem okazję fotografować dwie sesje na raz. Panorama Katowic w blasku zachodzącego słońca wyglądała wspaniale, a w dopełnieniu z Martą i Rafałem przez godzinę była miejscem pełnym magii. Byłem naocznym świadkiem czegoś fajnego. Tym czymś była sesja zaręczynowa na dachu Archikatedry Chrystusa Króla :)

Konieczność dostosowania treści znajdującej się na stronie do wymagań prawidłowego pozycjonowania wyników nakłania mnie jednak do napisania kilku dodatkowych zdań ;).

Sesja Marty i Rafała miała się odbyć już jakiś czas temu, a dokładniej rzecz ujmując - w zeszłym roku. Ale, jak to już bywa w życiu dorosły ludzi, trudno było dopasować jej termin w taki sposób, żeby każdy dysponował wolnym czasem. Rafał jest współzałożycielem Cybermachiny,  a Marta dba o uśmiechy swoich klientów ;)

Udało się.

Ale to nie był koniec niespodzianek, bo koncepcja uległa kosmicznej zmianie. Rafał poinformował mnie, że chciałby się oświadczyć Marcie i zaproponował, aby nastąpiło to na zaplanowanej sesji. Nie musiał mnie do tego długo przekonywać. Ba... nie musiał mnie do tego w ogóle przekonywać. Wiedziałem, że sesja zaręczynowa na dachu Archikatedry Chrystusa Króla w Katowicach to coś, chyba nikt wcześniej nie uwiecznił. Wiedziałem, że to będzie coś unikalnego, ale nie sądziłem, że w zestawieniu z magicznym zachodem słońca efekty przerosną nasze najśmielsze oczekiwania. Ale nie będę uprawiał nieuzasadnionej grafomanii. Przekonajcie się o tym sami.

zapraszam do oglądania :)

_____________________________________________________________

Jeśli macie ochotę na równie szaloną sesję zdjęciową i szukacie właściwej osoby do jej realizacji, to nie zastanawiajcie się dłużej. Skontaktujcie się ze mną!

fotografia ślubna Katowice, fotograf ślubny Śląsk, Katowice, Bytom, Gliwice, Wrocław, Kraków, Warszawa, reportaż ślubny śląsk