Kilka słów o mnie

mężczyzna z plecakiem w szkocji

Cześć!

Bardzo Wam dziękuję, że po przejrzeniu galerii zdjęć zdecydowaliście się zerknąć, co mam o sobie do powiedzenia. Fotografia jest pasją, która mimo że trwa już ponad dekadę,  nadal nie przestaje mnie zachwycać, zaskakiwać, oczarowywać. Dzieje się tak dlatego, że obdarzacie mnie zaufaniem, związanym z możliwością uwiecznienia tych niewiarygodnie szybko przemijających chwil, momentów, które stanowić będą bibliotekę Waszych najpiękniejszych wspomnień. Mimo że każdy ślub jest wyjątkowy, dzięki nabytemu doświadczeniu zaskoczyć mnie mogą jedynie pozytywne emocje. W dniu ślubu zawsze staram się służyć radą, podnieść na duchu. Jako fotograf ślubny staram się zawsze znaleźć w centrum wydarzeń, ale czasami udaję się tam, gdzie teoretycznie niewiele się dzieje. Te wszystkie klatki składają się na pełny reportaż ślubny, który z ogromną radością będzie przypominał Wam dzień Waszego ślubu.

Moją drugą pasją są podróże, choć w nieco mniej ekskluzywnej formie niż te, które oferują biura podróży 😉 Uwielbiam zakładać plecak i ruszać w drogę, trzymając w dłoniach kijki trekkingowe. Każdy cel podróży to potencjalna kopalnia pomysłów na wspaniałe plenery ślubne. Jeśli marzycie o sesji na tle szkockich Highlandów, norweskich fiordów czy naszych rodzimych Tatr, to jestem tym, kogo szukacie 🙂  

Jeśli jednak nie zdążyliście odwiedzić galerii moich zdjęć, to pod tym linkiem  znajdziecie moje portfolio. Klikając w ten link  zostaniecie przeniesieni do uchwyconych przeze mnie historii.

A jeśli chcielibyście zapytać o ofertę i dostępność terminu, napiszcie do mnie za pośrednictwem formularza kontaktowego, a odezwę się niebawem!

Działam w takich miastach jak Katowice, Kraków, Chrzanów Jaworzno, Bytom, Chorzów, Zabrze, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój. Bardzo chętnie udam się również poza Śląsk, czy nawet poza Polskę!